projektpraca.eu

Statystyk/Analityk bazy danych

Person Global
  • Dodano: 15 lutego 2021
  • Ważna do: 01 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz prowadzenie tabel i baz danych
  • Regularne kontrole zgromadzonych danych w celu weryfikacji ich poprawności
  • Przygotowywanie informacji, raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne zgodnie z wymaganiami

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się spółce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacje proszę kierować za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy rekrutacja.personglobal@gmail.com

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Znajomość MS Excel na min. dobrym poziomie - warunek konieczny
  • Tworzenie raportów w powyższych programach
  • Mile widziane ukończenie studiów na kierunku technicznym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność, sumienność i dokładność w działaniu