projektpraca.eu

Starszy technik w sekcji obsługi infrastruktury GZ Kielce

33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 23 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:
Starszy technik w Sekcji Obsługi Infrastruktury GZ Kielce
Miejsce pracy: 33 WOG
Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo
Wymiar czasu pracy: pełny etat

Ogólny zakres obowiązków:
- udział w opracowaniu dokumentów planistycznych działalności rocznej i bieżącej,
- nadzorowanie bieżącej eksploatacji obiektów infrastruktury,
- udział w procesie przygotowania do realizacji inwestycji, remontów oraz prac konserwacyjnych
- nadzór nad utrzymaniem i eksploatacją obiektów budowlanych wraz z instalacjami
i urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania,
- współpraca z Inspekcją Nadzoru Budowlanego

Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: Średnie,
Aktualne świadectwa kwalifikacji uprawniające do dozoru przy urządzeniach energetycznych (grupa II i III w zakresie dozoru)

Wymagania dodatkowe:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość przepisów prawa budowlanego, biegła obsługa komputera

DOKUMENTY APLIKACYJNE:
- Curriculum Vitae (zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych)
- List motywacyjny

Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia (np. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych i Rozporządzeniem 2016/679 (RODO)).

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:
listownie na adres: Kancelaria 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Anieli Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba
lub email: 33wog.personalna@ron.mil.pl

Termin składania ofert upływa w dniu 23.04.2024 r.

Niekompletne dokumenty aplikacyjne oraz złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni zgodnie z formą kontaktu podaną w dokumentach aplikacyjnych.

Miejsce rozmów: 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Anieli Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba

Kontakt w sprawie oferty: Sekcja personalna tel. 261 162 508 lub 261 162 283