Starszy specjalista ds. zamówień publicznych i kontraktowania wydatków

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  • Dodano: 17 czerwca 2024
  • Ważna do: 15 lipca 2024
225
2024-06-17 2024-07-15

Opis stanowiska pracy

Stanowisko - Starszy specjalista ds. zamówień publicznych i kontraktowania wydatków

Miejsce pracy - Kielce, ul. Śląska 9

Kategoria: praca stała

Opis zadań na stanowisku:

Główne zadania wykonywane na stanowisku:
• prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia,
• sporządzanie dokumentacji związanej z postępowaniem o udzielenie zamówienia (w szczególności ogłoszeń, zaproszeń do złożenia oferty, informacji o wynikach, umowy, protokołów);
• prowadzenie systematycznej współpracy ze wszystkimi osobami uczestniczącymi w postępowaniach o zamówienia w zakresie sporządzania dokumentacji w okresie planowania i przygotowywania postępowań,
• udział w komisji przetargowej w charakterze przewodniczącego/członka,

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania,
• stabilną i ciekawą pracę,
• możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem - niezbędne:

• wykształcenie wyższe
• doświadczenie w zakresie przygotowania i przeprowadzania postępowań przetargowych
• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne
• umiejętności tworzenia oficjalnych pism i wiadomości
• biegła obsługa komputera, w tym programów z pakietu MS Office
Wymagania związane ze stanowiskiem - dodatkowe:
• znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
• znajomość prowadzenia procedur związanych z wydatkowaniem środków pochodzących z Unii Europejskiej
• predyspozycje i umiejętności kandydata: samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętności analityczne, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

Terminy i kontakt:

• Oferty można składać do dnia: 15 lipca 2024 r.
• CV prosimy wysłać na adres: zdz@zdz.kielce.pl w tytule proszę wpisać: Praca: starszy specjalista ds. zamówień publicznych i kontraktowania wydatków

Wymagania dot. oferty
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZDZ w Kielcach

Obowiązek informacyjny

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach informuje, że:
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach z siedzibą : 25-950 Kielce, ul. Paderewskiego 55.
• Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@zdz.kielce.pl
• Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji bieżących i przyszłych w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Kielcach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
• Dane osobowe mogą być przekazywane innym organom i podmiotom wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
• Dane osobowe będą przechowywane do odwołania.
• Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do ich usunięcia.
• Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących naruszyłoby przepisy ogólnego rozporządzenia ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
• Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.

Kontakt z pracodawcą

41 366 47 91

Adres e-mail

zdz@zdz.kielce.pl