projektpraca.eu

Sprzedawca

Martex
  • Dodano: 02 stycznia 2020
  • Ważna do: 02 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Sklep z dywanami oraz meblami zatrudni sprzedawcę.

Zakres obowiązków obejmuje:

- obsługę klienta

- sprzedaż oraz odpowiednie doradztwo

- uzupełnianie towaru przy dostawach

- dbanie o czystość w miejscu pracy

- wprowadzanie faktur i składanie zamówień

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku sprzedawcy/handlowca (zapraszamy również osoby chętne do nauki)

- swobodna obsługa komp

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność

- odpowiedzialność

- punktualność

- chęci do pracy

Mile widziane:

- doświadczenie w obsłudze programu Small Business.

Umowa zlecenie na okres próbny, następnie umowa o prace.

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.