projektpraca.eu

Sprzedawca – konsultantka mody

Salon Patrizia Aryton
  • Dodano: 17 marca 2023
  • Ważna do: 31 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należała:

  • aktywna sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo, udzielanie kompleksowej informacji o produktach i obowiązujących promocjach,
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta w salonie, zgodnej ze standardami firmy,
  • badanie potrzeb klienta,
  • dbanie o wystrój i wygląd Salonu zgodny ze standardami i instrukcjami VM,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • pełnienie na co dzień funkcji ambasadora marek, kładąc nacisk na budowę trwałych relacji z klientami.
  • obsługa systemu sprzedaży

Oferujemy:

  • ścieżkę awansu zawodowego
  • ciekawą pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju osobistego, w zespole z wieloletnim doświadczeniem i przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe wraz z benefitami uzależnionymi od osiąganych wyników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ponad 25 - letniej, ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

Poszukujemy osoby/osób:

  • z doświadczeniem w sprzedaży oraz w indywidualnej pracy z Klientem,
  • posiadających wysoką kulturę osobistą,
  • dyspozycyjnych,
  • zaangażowanych i pełnych optymizmu,
  • kreatywnych,
  • posiadających silną motywację i umiejętność pracy w zespole,
  • łatwo nawiązujących kontakty i posiadających umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem,
  • posiadających min. średnie wykształcenie,
  • doświadczenie w branży fashion oraz znajomość trendów będzie atutem