projektpraca.eu

Sprzedawca, doradca klienta

Sklep Zoologiczny Kameleon
  • Dodano: 01 grudnia 2020
  • Ważna do: 15 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Oferujemy stanowisko Doradca klienta/Sprzedawca w Sklepie Zoologicznym w Nowinach koło Kielc.
Praca dla pasjonatów świata zwierząt.

Do obowiązków będzie należeć między innymi:
- miła i profesjonalna obsługa klienta
- dbanie o wizerunek sklepu i ekspozycję towaru
- sprzedaż
- wprowadzanie dostaw
- opieka nad zwierzętami

Szukamy osoby, która:
- jest pełna pozytywnej energii
- lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole
- pasjonuje się zoologią

Oferujemy:
- pracę w miłym zespole z przyjazną atmosferą
- pracę na pełny etat z umową o pracę
- ciekawą pracę w branży zoologicznej
- zniżki na asortyment sklepu

Wymagania

Wymagania:
- podstawowa wiedza z zakresu branży zoologicznej
- punktualność
- znajomość obsługi komputera
- wysoka kultura osobista
- samodzielność oraz staranność przy wykonywaniu zadań
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)?