projektpraca.eu

Sprzedawca biletów

Zamek Królewski w Chęcinach
  • Dodano: 14 marca 2023
  • Ważna do: 28 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku pracy:

sprzedaż biletów wstępu bieżące rozliczanie gotówki sporządzanie raportów kasowych realizacja innych zadań powierzonych przez bezpośredniego przełożonego

Oferujemy:

umowę o pracę, świadczenia socjalne z ZFSŚ, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny i CV (z adresem poczty elektronicznej i numerem telefonu kontaktowego)
  2. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe
  3. Oświadczenie kandydata o niekaralności za składanie fałszywych zeznań lub / i umyślne przestępstwo skarbowe.
  4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać drogą elektroniczną do dnia 28.03.2023 r. na adres: biuro@zamek.checiny.pl. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o jego terminie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 41 308 00 48. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych dla celów rekrutacji poprzez dołączenie do dokumentów aplikacyjnych podpisanej klauzuli RODO (w załączniku).

Wymagania

Wymagania niezbędne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku podstawowa umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych umiejętność pracy w zespole, sumienność, rzetelność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka obcego,
  • grupa inwalidzka.