projektpraca.eu

Sprzątanie - z orzeczeniem

Dział Rekrutacji
  • Dodano: 23 września 2024
  • Ważna do: 07 października 2024
262
2024-09-23 2024-10-07

Opis stanowiska pracy

3 oferty pracy:

1. Sprzątanie zakładów produkcyjnych: pomieszczenia biurowe, socjalne, toalety.

Pełny etat, umowa o pracę, od poniedziałku do piątku, godziny do ustalenia

2. Sprzątanie obiektu w centrum Kielc: głównie pomieszczenia biurowe

Pełny etat, umowa o pracę, od poniedziałku do piątku, 8-16

3. Sprzątanie obiektu w Kielcach: głównie pomieszczenia biurowe

Pełny etat, umowa o pracę, od poniedziałku do piątku, druga zmiana

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu

Chęci do pracy

Posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności - warunek konieczny

Oferta skierowana do osób zamieszkujących woj. świętokrzyskie, biernych zawodowo, w wieku aktywności zawodowej.

Kontakt z pracodawcą

534-036-447

Adres e-mail

patrycja.sosnowska@ffm.pl