projektpraca.eu

Sprzątaczka

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 16 lutego 2021
  • Ważna do: 02 marca 2021

Opis stanowiska pracy

SERWIS   SPRZĄTAJĄCY

Szukasz pracy? To już dziś dołącz do zespołu ekipy sprzątającej na terenie Kielc. Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zadania/Czynności:

- Utrzymanie czystości na terenie obiektu

- Sprzątanie korytarzy, zapleczy sanitarnych

- Sezonowe mycie okien

- Uzupełnianie środków higienicznych

- Wykonywanie prac powierzonych przez kierownictwo

Zapewniamy:

- Stabilne warunki pracy (umowa o pracę)

- Wdrożenie i przeszkolenie

- Niezbędne narzędzia pracy

- Zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań np. do leków, turnusu rehabilitacyjnego i in.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny pod nr tel. 510 013 504, 510?014 930 po godzinie 16.00 również pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla?HR for Business Sp. z o.o.?na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego ?oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest?HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

- Dokładność

- Sumienność

- Odpowiedzialność

- Dobra organizacja pracy własnej