projektpraca.eu

Sprzątaczka biurowa

FFM
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 06 października 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy : Kielce

Opis stanowiska:

- Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych

Wymagania

Wymagania:

- Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku
  ale nie wymagane
- Orzeczenie o niepełnosprawności
- Status osoby biernej zawodowo oraz w wieku
  aktywności zawodowej
- Chęć do podjęcia stałej pracy

Oferujemy:

- umowę o prace na 3/4 etatu
- Stała pracę na jedną zmianę od pon do pt
- pracę w miłej atmosferze
- wsparcie trenera pracy
- zatrudnienie na umowę o pracę, możliwość skorzystania z funduszu
  skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych:
- dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,
- dofinansowanie do okularów 350 zł,
- dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,
- możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania
  z dodatkowego
- ubezpieczenia , karty OK SYSTEM ,
- możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy,

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571
kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać ,, sprzątaczka biurowa"

* Oferta w ramach projektów współfinansowanych z środków PEFRON.