projektpraca.eu

Spedytor

MB Recycling
  • Dodano: 21 stycznia 2020
  • Ważna do: 21 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: spedytor.

Miejsce pracy: Micigózd k. Kielc.

Opis stanowiska:

- pełna obsługa logistyczna w zakresie eksportu i importu

- współpraca z firmami spedycyjnymi i transportowymi

- współpraca z podwykonawcami firmy, w tym z agencją celną oraz innymi komórkami organizacyjnymi w sposób zapewniający najwyższą jakość usług i optymalizację kosztów

- poszukiwanie nowych przewoźników

- negocjowanie stawek transportowych

- organizowanie i koorydynowanie transportów, monitorowanie ich terminowości

- prowadzenie zestawień transportowych, raportów miesięcznych

- prowadzenie dokumentacji wymaganej przez dostawców/odbiorców

- nadzór nad harmonogramem realizacji zamówień, planu dostaw

- ścisła współpraca z pionem handlowym oraz produkcją

- zarządzanie i monitorowanie czasem jazdy i czasem pracy kierowców (pow. 3,5 tony)

- kreowanie nowych i optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, transport)

- min. roczne doświadczenie w branży logistycznej

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (ze względu na kontakty z kontrahentami zagranicznymi)

- komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

- kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

- zdolność analitycznego myślenia

- bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy

- samodzielność, operatywność, skuteczność, orientacja na realizację celu

- dyspozycyjność.