projektpraca.eu

Spedytor

ABC Czepczynski
  • Dodano: 03 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

-Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi klientami -Kontakt z podwykonawcami ? firmami przewozowymi -Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług spedycyjnych -Kompleksowa obsługa zleceń: wybór firmy transportowej, monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość usług.

Wymagania

-Pozytywne nastawienie do pracy i ludzi -Łatwość nawiązywania kontaktów -Umiejętność radzenia sobie ze stresem -Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Dołączając do naszego przesympatycznego zespołu, poza możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego oferujemy: -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, które uzupełnia system premiowy -Stałe godziny pracy od 8:00 do 16:00, ponieważ ważne jest dla nas zachowanie balansu między życiem zawodowym a prywatnym (oczywiście wolne weekendy) -Pakiet szkoleń dzięki, którym spedycja nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic -Możliwość dalszego rozwoju i awansu na stanowisko Lidera zespołu -Pracę z ludźmi, od których bije pozytywna energia, sprawiających, że 8 h w biurze mija w zastraszająco szybkim tempie