projektpraca.eu

Specjalista

Szkoła Podstawowa Nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Kielcach ul. Krzemionkowa 1.
  • Dodano: 23 stycznia 2020
  • Ważna do: 31 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

Bieżące prowadzenie dokumentacji dotyczącej uczniów, w tym: sprawozdawczości, obowiązku szkolnego i przygotowania przedszkolnego, wprowadzaniu danych do systemu OSON i SIO; prowadzenie kancelarii szkoły w tym: prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania, pieczęci urzędowych, rejestracji korespondencji przychodzącej oraz sporządzanie i wysyłanie pism; dokonywanie operacji gotówkowych na podstawie dowodów przychodowych i rozchodowych, prowadzenie składnicy akt.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać na sekretariat szkoły w zaklejonej kopercie z dopiskiem: Nabór na wolne stanowisko urzędnicze-specjalista do dnia 31.01.2020r.

Ogłoszenie o naborze znajduje się na stronie internetowej szkoły: zso15kielce.edupage.org

Wymagania

Wykształcenie wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku i 2 lata pracy w charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku lub średnie umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku i 3 lata pracy w charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.