projektpraca.eu

Specjalista w Zespole Rozwoju Sprzedaży Online

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Przedstawiciel w Kielcach
  • Dodano: 24 stycznia 2017
  • Ważna do: 27 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Twoje główne zadania ? udział w pracach związanych z rozwojem aplikacji biznesowych i front-endów sprzedażowych ? przygotowywanie analiz technicznych i biznesowych ? współpraca z dostawcami usług informatycznych ? przygotowywanie test-case dla nowych rozwiązań oraz aktywne uczestnictwo w testach ? wsparcie techniczno-informacyjne dla klientów i partnerów biznesowych ? nasze wybrane portale NWucznia.pl, NWstudenta.pl

Wymagania

Wymagania ? wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będzie wykształcenie o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym, teleinformatycznym lub matematycznym) ? mile widziane zainteresowanie informatyką i rozwiązaniami informatycznymi ? wysokie zdolności analityczne, dokładność, sumienność ? zdolność do samodzielnego wyszukiwania rozwiązań ? bardzo dobra znajomość pakietu MSOffice ? szczególnie Excel, Power Point ? bardzo dobra organizacja pracy, ? samodzielność w realizacji powierzonych zadań ? wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy w grupie, ? mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej