projektpraca.eu

Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu i Inwestycji

Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" Spółka Akcyjna ul. Wapiennikowa 90, 25-101 Kielce
  • Dodano: 09 października 2019
  • Ważna do: 09 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na stanowisku Specjalisty w Dziale Utrzymania Ruchu i Inwestycji będzie należało:

  1. Sprawne, terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań wynikających z ustalonego dla Działu Utrzymania Ruchu i Inwestycji zakresu działań z uwzględnieniem współpracy z pozostałymi komórkami w zakładzie.
  2. Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń w tym urządzeń dozorowych.
  3. Diagnoza oraz ewentualna pomoc w naprawach maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym i elektronicznym wymagających uprawnień SEP.
  4. Prowadzenie rejestrów zamówień zewnętrznych, pism dotyczących Działu Utrzymania Ruchu.
  5. Obsługa komputerowych programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, programu ?IProd- Utrzymanie Ruchu?
  6. Prowadzenie rejestru numeracji i paszportyzacji maszyn, urządzeń oraz wartości niematerialnych i prawnych w Centrum Produkcyjnym Pneumatyki ?PREMA? Spółka Akcyjna.
  7. Nadzór nad infrastrukturą Centrum Produkcyjnym Pneumatyki ?PREMA? Spółka Akcyjna (budynkami, budowlami, sieciami: ciepłowniczą, wodno-kanalizacyjną i sprężonego powietrza).

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Energetyka)
  2. 3-letnie doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu lub pracy w serwisie naprawy maszyn CNC.
  3. Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych, pneumatyki i hydrauliki.
  4. Dobra znajomość programów komputerowych Word, Excel.
  5. Znajomość najnowszych rozwiązań z dziedziny elektryki, pneumatyki i hydrauliki.
  6. Umiejętność pracy w zespole
  7. Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność.
  8. Mile widziane uprawnienia SEP: G-1/E, G-1/D, G-2/E; G-2D
  9. W przypadku osób niepełnosprawnych, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem: 4 000 zł brutto                                                                                                                                + premia regulaminowa

Stałą umowę o pracę

Wymiar czasu pracy - 1,0 et.

CV należy:

  1. przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?Specjalista Działu Utrzymania Ruchu i Inwestycji? na adres: rekrutacja@prema.pl lub złożyć osobiście w Dziale Ekonomiczno-Administracyjnym p. 201 lub za pośrednictwem poczty/kuriera w terminie do 8 listopada 2019 roku.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 693-991-925

Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO):

Procedura obiegu dokumentów kandydata:

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów              nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CPP ?PREMA? S.A. z siedzibą w Kielcach przy ul. Wapiennikowej 90 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  - RODO obowiązującej od 25 maja 2018 r."