projektpraca.eu

Specjalista w Centrum Obsługi Akceptanta

Polskie e Płatności
  • Dodano: 13 kwietnia 2021
  • Ważna do: 20 kwietnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub też rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • obsługa (telefon, mail, livechat) klientów biznesowych (Akceptantów) w zakresie diagnozowania występujących problemów technicznych na terminalach płatniczych (POS) i instruktaż klientów podczas wykonywania operacji płatniczych,
  • przyjmowanie reklamacji,
  • udzielanie wsparcia z zakresu: płatności elektronicznych, systemów lojalnościowych, doładowań GSM oraz płatności za rachunki domowe.

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

  • dobra znajomość obsługi komputera z systemem Windows 10 oraz pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość działania sieci komputerowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i chęć pracy w systemie trzyzmianowym (24/7/365),
  • wysoka kultura osobista, łatwość budowania relacji i prowadzenia rozmowy z klientem,
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego;
  • umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnej MBO;
  • program wdrożenia i opiekę mentora oraz możliwości awansu;
  • szkolenia specjalistyczne podnoszące kwalifikacje;
  • dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego i wiele innych?

Zachęcamy i zapraszamy do przesłania CV oraz Listu Motywacyjnego za pośrednictwem formularza aplikacyjnego:

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.