projektpraca.eu

Specjalista w Biurze Windykacji Telefonicznej

Spółka Kielce
  • Dodano: 04 stycznia 2017
  • Ważna do: 04 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Mamy zadania dla Ciebie: budowanie partnerskich relacji z obecnymi i nowymi klientami biznesowymi, monitoring i windykacja klientów, motywowanie klientów do zapłaty, obsługa korespondencji od/do klientów, dbałość o terminową realizację celów.

Wymagania

Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli: ? posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office, ? jesteś komunikatywny/a, szybko odnajdujesz się w nowym środowisku i Twoją mocną stroną jest organizacja pracy, ? potrafisz i lubisz pracować w zespole, ? posiadasz wykształcenie min. średnie, ? posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą Klientów, windykacją telefoniczną w banku, firmie windykacyjnej, telekomunikacyjnej lub call-center, ? jesteś nastawiony/a na osiąganie celów i realizację zadań. Oferujemy: ? wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy, ? formę zatrudnienia: umowa zlecenie (dla najlepszych po okresie próbnym zatrudnienie: umowa o pracę) ? kreatywną pracę połączoną z realnym wpływem na realizację zadań, ? wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji, ? przyjazną atmosferę pracy,