projektpraca.eu

Specjalista showroomu designu

DOM ARCHITEKTURY I WZORNICTWA
  • Dodano: 29 stycznia 2020
  • Ważna do: 29 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

- profesjonalne zarządzenie sklepem internetowym / wordpress/ oraz stacjonarnym zgodnie ze standardami firmy

- obsługa klientów detalicznych, architektów i projektantów

- doradztwo w zakresie dekoracji, aranżacji wnętrz, wysoka kultura osobista oraz estetyczna

- dbanie o wizerunek sklepu, właściwe standardy ekspozycji produktu

- obsługa telefoniczna i mailowa, zapytań Klientów o produkty i usługi

OFERUJEMY:

- udział w rozwijaniu nowej, kreatywnej  marki na ogólnopolskim rynku

- możliwość osobistego rozwoju

-  zero nudy - urozmaicona praca w fajnym i kreatywnym zespole z możliwością realizowania  własnych pomysłów

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- system premiowania

- świadczenia dodatkowe w postaci karty Multisport

- szansę na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności poprzez różnorodne szkolenia

Wymagania

- Wykształcenie wyższe w kierunkach artystycznych, architektonicznych bądź związanych ze sprzedażą u osoby o zamiłowaniu artystycznym

- Doświadczenie w sprzedaży usług

 - Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Znajomość programu Wordpress / prowadzenie sklepu internetowego/

 - mile widziana znajomość programu AutoCAD lub  CadDecor,

-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

- Prawo jazdy kat. B

-Umiejętność  nawiązywania relacji międzyludzkich