Specjalista e-commerce/Specjalista ds. marketingu internetowego

INS GROUP SP. Z O.O. SP. K.
  • Dodano: 21 czerwca 2022
  • Ważna do: 08 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów od ponad dwudziestu lat działającym na rynku ubezpieczeń. Mamy doświadczenie w budowaniu relacji i sprzedaży nie tylko F2F, ale również on-line. Stworzyliśmy własną markę, zbudowaliśmy własną platformę, którą wciąż ulepszamy.

Na ten moment do naszego zespołu szukamy:

Specjalisty e-commerce/Specjalisty ds. marketingu internetowego

Zakres obowiązków, jaki przypadnie Ci w udziale, to:

  • Monitorowanie oraz udoskonalanie funkcjonowania platformy sprzedażowej
  • Wprowadzanie nowych produktów na platformę sprzedażową
  • Budowanie wiarygodności oraz świadomości marki
  • Bieżąca obserwacja rynku, rekomendowanie nowych rozwiązań i akcji promocyjnych
  • Wdrażanie akcji marketingowych, prowadzenie działań sprzedażowych z wykorzystaniem budżetów marketingowych oraz monitorowanie ich efektywności
  • Analizowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań
  • Realizacja planów sprzedaży oraz powierzonych zadań
  • Współtworzenie zawartości stron internetowych oraz bloga
  • Obsługa i kompleksowe prowadzenie mediów społecznościowych
  • Analiza trendów rynkowych, monitorowanie działań konkurencji

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości narzędzi marketingu internetowego i umiejętność posługiwania się nimi
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (specjalista ds. marketingu/marketingu internetowego, specjalista social media, menadżer marki)
  • ?Lekkiego pióra? i umiejętności używania języka korzyści
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i dużej samodzielności
  • Inicjatywy i zaangażowania
  • Znajomości programów graficznych, zmysłu estetycznego, kreatywności
  • Znajomości pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym
  • Zdolności analitycznych
  • Chęci do intensywnej nauki, rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Prawo jazdy kat. B również będzie przez nas mile widziane, tak samo jak kierunkowe wykształcenie ????

Osobie, która dołączy do naszego zespołu, zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która na rynku istnieje ponad 20 lat - szukamy kandydatów chętnych na długotrwałą współpracę!!!
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie (stała + premie uzależnione od wyników)
  • Rozwój i możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz wiedzy
  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji
  • Świetną atmosferę ? zespół i szefa, który współpracuje i wspiera
  • Spotkania integracyjne po pracy, a w biurze ? miejsce przy wspólnym stole podczas posiłków oraz nieograniczone ilości kawy, herbaty i wody ????
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej

 Jesteś zainteresowana/y współpracą? Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@insgroup.pl

W CV prosimy umieścić klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INS GROUP SP Z O.O. SP K w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko