projektpraca.eu

Specjalista ds. zaopatrzenia

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 listopada 2020
  • Ważna do: 09 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie :

  • Nadzór nad stanami i koordynacja powierzonych materiałów.
  • Obsługa zamówień dostaw zagranicznych.
  • Prowadzenie dokumentacji z dostaw.
  • Raport dostaw i zamówień.

Oferujemy :

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę.

Wymagania

 Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office).
  • Znajomość obsługi programów magazynowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferty (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@kh-kipper.pl o temacie wiadomości: Specjalista ds. zaopatrzenia