Specjalista ds. zamówień publicznych i projektów unijnych w branży OZE

4-ECO
  • Dodano: 20 listopada 2020
  • Ważna do: 04 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

4-ECO wiodąca firma w branży Odnawialnych Źródeł Energii poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Projektów Unijnych w branży OZE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wyszukiwanie oraz analiza aktualnie dostępnych i przyszłych projektów dot. funduszy unijnych oraz zamówień przetargowych,
  • doradzanie w wyborze projektów dostosowanych do specyfiki firmy,
  • pilnowanie terminów naborów wniosków,
  • opracowywanie kompletnej dokumentacji pod dany projekt i jego finansowanie,
  • kontakt z instytucjami finansującymi,
  • rozliczanie projektów wg wytycznych.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI:

  • znasz przepisy i procedury związane z dotacjami i pomocą publiczną,
  • masz doświadczenie w realizowaniu projektów,
  • realizowałaś/eś i rozliczałaś/eś projekty we współpracy z PARP, NCBiR, BGK,
  • masz zdolności organizacyjne i jesteś samodzielna/y,
  • cechują cię staranność i konsekwencja,
  • znasz pakiet MS Office.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "Specjalista ds. Zamówień Publicznych" na adres: wioleta.czajka@centrumkariery.eu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. kraz20992. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.