projektpraca.eu

Specjalista ds. zakupów

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A.
  • Dodano: 29 stycznia 2021
  • Ważna do: 12 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych posiadają długoletnią tradycję sięgającą 1960 roku. Dzięki stałemu rozwojowi dostarczamy surowce do wielu gałęzi przemysłu. W codziennej pracy stawiamy na współpracę, rozwój, odpowiedzialność i komunikację ? dzięki temu nasza firma to silna marka i renoma. Do naszego zespołu poszukujemy:

Jeśli cechują Cię umiejętności negocjacyjne i skuteczność w działaniu ? dołącz do nas!

Miejsce pracy: Małogoszcz Kopalnia Głuchowiec, 28-366 Małogoszcz, ul. Jędrzejowska 1

Oto nasza oferta:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę lub zlecenie z pełnymi składkami ZUS
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • praca w dynamicznym środowisku i z fajnymi ludźmi

Wymagania

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego firmy poprzez koordynację i realizację procesu zakupowego materiałów zgodnie z procedurami i wytycznymi,
  • efektywne realizowanie strategii zakupów,
  • zarządzanie procesem wyboru dostawcy,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw,
  • ofertowanie, zamawianie oraz nadzór nad terminową realizacją dostaw materiałów pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców/kooperantów przy uwzględnieniu najlepszych warunków handlowych, jakości oraz terminów,
  • śledzenie trendów rynkowych materiałów i usług w powierzonych obszarach, analizowanie dynamiki cen i porównanie konkurencji,
  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami w zakresie optymalizacji stanów magazynowych materiałów,
  • podejmowanie inicjatyw mających na celu obniżenie kosztów zakupowych