projektpraca.eu

Specjalista ds. wycen/ Kosztorysant

4 Eco sp. z o.o.
  • Dodano: 31 marca 2023
  • Ważna do: 14 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

4 ECO sp. z o.o. to marka, która dynamicznie weszła na rynek Odnawialnych Źródeł Energii, stając się jej niekwestionowanym Liderem. Oferta spółki jest skierowana do klientów indywidualnych, jak również biznesu i instytucji. Znajdują się w niej m.in.: maty grzewcze, pompy ciepła, nowoczesny system izolacji PS Coat, farmy fotowoltaiczne. Stosowane przez nas kompleksowe, techniczne i rzetelne rozwiązania pozwalają obniżać koszty energii w firmach, przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych.

Miejsce pracy: Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja otrzymanych ofert i zapytań z działu handlowego,
  • wykonywanie wycen – branża OZE,
  • przygotowywanie kalkulacji pod dokumentację przetargową i projektową,
  • współpraca z działem projektowym.

NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zakresie kosztorysowania,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (głównie schematów elektrycznych),
  • skrupulatność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziana - znajomość programów służących do przygotowywania wycen.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie u Lidera w branży OZE,
  • możliwość rozwoju,
  • spotkania integracyjne,
  • ubezpieczenie grupowe i Kartę Multisport

Aplikacje proszę kierować na adres: rekrutacja@4-eco.pl

z dopiskiem w temacie wiadomości: „Kosztorysant”

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/