projektpraca.eu

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

WEBTEC SP. Z O.O.
  • Dodano: 15 maja 2019
  • Ważna do: 15 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży odpowiedzialna będzie za rozbudowę oraz aktualizację przydzielonej bazy klientów. Umawianie spotkań handlowych dla przedstawiciela handlowego z danego regionu. Opracowywanie ofert i umów. A także obsługę po sprzedażową pozyskanych klientów.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z potencjalnymi klientami
  • umawianie spotkań dla przedstawiciela handlowego
  • przygotowanie ofert handlowych
  • aktualizacja i rozbudowa przydzielonej bazy klientów
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • miły głos i dobra dykcja
  • pozytywne nastawienie do życia i pracy na wskazanym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • atutem będzie posiadanie grupy inwalidzkiej

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej
  • własny portfel klientów z danego regionu
  • umowa o pracę lub inną według własnych preferencji
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję od sprzedaży i premie kwartalne
  • miłą atmosferę, świetny zespół i warunki pracy,
  • szkolenie wewnętrzne,
  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku