projektpraca.eu

Specjalista ds. umów

Firma Budowlana
  • Dodano: 08 stycznia 2016
  • Ważna do: 29 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

- analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ wraz z załącznikami) i przygotowywanie dokumentów formalnych do oferty (zamówienia publiczne, przetargi prywatne), - analiza umów o roboty budowlane i dokumentacji kontraktowej, w tym kontraktów prowadzonych w oparciu o procedury FIDIC oraz Prawo Zamówień Publicznych, - kompletowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy o roboty budowlane, - analiza dokumentacji kontraktowej i ofert podwykonawców w zakresie przygotowania danych do zawarcia umów z podwykonawcami, dostawcami, itp. - opracowywanie projektów zleceń, zamówień, umów, w tym podwykonawczych, dostawy, na usługi sprzętowe, transportowe, wraz z zebraniem niezbędnych załączników, - opracowywanie pism i prowadzenie bieżącej korespondencji z zamawiającym w zakresie niezbędnych uzgodnień i zgód wymaganych do zawarcia umów z podwykonawcami, - przygotowywanie stosownych aneksów do umów - opracowywanie innych dokumentów wzorcowych w zakresie działalności firmy, np. karty gwarancyjne, protokoły odbioru robót, protokoły z negocjacji, - prowadzenie rejestru umów oraz bazy podwykonawców / dostawców, - prowadzenie spraw korporacyjnych (w tym rejestrowych) firmy,

Wymagania

- wykształcenia wyższego (mile widziane wykształcenie prawnicze) - min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, - znajomości prawa zamówień publicznych, prawa cywilnego oraz prawa budowlanego, - dobra obsługa pakietu MS Office (głównie Word, Excel), - umiejętności pracy w zespole, - zaangażowania i silnej motywacji, - dyspozycyjności, terminowości, dokładności w pracy. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość rozwoju zawodowego, - interesująca pracę w przyjaznym środowisku, Oferty należy składać na adres: biuro@annabud.pl z adnotacją ?Rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. umów?, w terminie do dnia 27.01.2016 r.