projektpraca.eu

Specjalista ds. tłumaczeń

Biuro Tłumaczeń Supertłumacz
  • Dodano: 25 czerwca 2020
  • Ważna do: 31 marca 2022

Opis stanowiska pracy

Praca na umowę / praktyki zawodowe w biuro tłumaczeń Supertłumacz

Poszukujesz zatrudnienia, które ułatwi Ci w pełni zagospodarować Twoje kompetencje?

Zależy Ci na znakomitej kulturze pracy oraz przyjemnej atmosferze?

Chcesz rozwinąć własne zdolności pod okiem doświadczonych fachowców?

Praca albo praktyki w biurze tłumaczeń Superłumacz (https://supertlumacz.pl) to świetna opcja właśnie dla Ciebie! Wyszukujemy ambitnych, zdolnych osób, które doskonale posługują się jednym albo kilkoma językami obcymi. Dzięki nam mogą skorzystać ze swoich kwalifikacji w trakcie tłumaczenia różnorakich tekstów ? nie jedynie dokumentów bądź urzędowych pism. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego wykorzystujemy całkiem inne procedury pracy. Nie tylko przekładamy treść z jednego języka na kolejny, lecz zwracamy ponadto uwagę na przesłanie, styl, wydźwięk itp.

Jako członek naszego zespołu rozwiniesz wszystkie posiadane umiejętności i osiągniesz prawdziwą satysfakcję z pracy. Jeśli natomiast zdecydujesz się na praktyki, dopilnujemy o to, byś faktycznie mógł uzyskać u nas jak najwięcej nowej wiedzy i doświadczenia. Zapewniamy pracę/praktyki też w formie zdalnej!

Wymagania

Wymagania:

studia wyższe filologiczne lub inne, perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego, umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki, dyspozycyjność.

Mile widziane:

własna działalność gospodarcza, znajomość programu Trados.