projektpraca.eu

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

MORE QUALITY ONLINE
  • Dodano: 10 października 2019
  • Ważna do: 10 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami,
  • Umawianie spotkań handlowych,
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami.

W zamian oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz prowizja zależna od wyników (18-25 zł netto/godzinę),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę FitProfit,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Pracę w młodym i zgranym zespole,
  • Godzinna przerwa na 8 godzin pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub w telemarketingu,
  • Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,
  • Dobra dykcja i organizacja własnej pracy,
  • Dyspozycyjność w godzinach 8:30-18:00 (praca 8h dziennie),
  • Umiejętność obsługi komputera i Internetu,
  • Znajomość branży ubezpieczeń mile widziana.