projektpraca.eu

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Technologiczne Centrum Usług Biznesowych
  • Dodano: 22 stycznia 2019
  • Ważna do: 31 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

Specjalizujemy się w projektach z zakresu obsługi klienta. Pracujemy dla znanych i prestiżowych marek. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Realizacja sprzedażowej i po sprzedażowej obsługi Klienta (rozmowy telefoniczne wychodzące i przychodzące); Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy; OFERUJEMY: stałe wynagrodzenie podstawowe: stawka godzinowa: 14,75 zł brutto (przy realizacji planu sprzedażowego); pracę w zespole otwartych i życzliwych ludzi; bardzo wysoki komfort pracy w centrum operacyjnym; atrakcyjny pakiet socjalny ? ciekawe konkursy, niespodzianki!

Wymagania

komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm; znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) lub chęć nauki;Nie wymagamy doświadczenia! Zapraszamy osoby w każdym wieku!