projektpraca.eu

Specjalista ds. techniki i administracji

Radio Kielce S.A.
  • Dodano: 08 stycznia 2021
  • Ważna do: 16 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

"Radio Kielce" S.A. poszukuje osoby na stanowisko kierownicze:

Zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku pracy:

- Koordynacja i kontrola prac związanych z bieżącą i okresową konserwacją urządzeń oraz stanowisk technicznych w zakresie m.in.: klimatyzacji, ciepłownictwa oraz ppoż.

- Kontrola i nadzór nad prawidłową i racjonalną gospodarką materiałową i majątkiem pozostającym w dyspozycji działów spółki,

- Nadzór nad dokumentacją związaną z wydawaniem mienia pracownikom oraz ich zwrotem.

- Nadzór nad środkami trwałymi, prowadzenie ksiąg inwentarzowych oraz nadzór nad dokumentami spisów inwentarzowych.

- Nadzór nad inwestycjami związanymi z obiektami budowlanymi oraz technicznymi Rozgłośni.

- Uczestnictwo w sporządzaniu planów inwestycyjnych Rozgłośni.

"Radio Kielce" S.A. oferuje: - Umowę o pracę na czas nieoznaczony. Pierwsza umowa na czas określony.

- Znaczny zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań,

- Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja@radio.kielce.pl w terminie do 16.01.2021 r.

W nadsyłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) prosimy o dopisanie klauzuli rekrutacujnej dostępnej na www.radio.kielce.pl

"Radio Kielce" S.A. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe

- Umiejętność pracy z systemami ERP

- Preferowana znajomość zagadnień budowlanych i administracyjnych

- Znajomość podstawowych prawnych aspektów działania firmy (prawo pracy, prawo cywilne, przepisy BHP)

- Umiejętność zarządzania budżetem, planowania, w tym sporządzania planów inwestycyjnych

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Prawo jazdy kat. B

- Mile widziana znajomość ustawy o Zamówieniach Publicznych oraz uprawnienia SEP