projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

Aureus- oddział Daleszyce
  • Dodano: 28 maja 2020
  • Ważna do: 28 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś młodą, pełną zapału do pracy i energiczną osobą, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Praca opiera się na sprzedaży produktów oferowanych przez całą Grupę Aureus (leasing, kredyt, ubezpieczenia, rozliczenia, usługi księgowe, faktoring itp.) telefoniczny kontakt z klientami i dostawcami usług. Sprzedaż i obsługa klienta odbywa się telefonicznie i nie wymaga odbywania podróży służbowych.

Miejsce pracy: Daleszyce

Oferujemy:

-Umowę o pracę;

-Gruntowne szkolenia;

-Pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu na każdy etapie współpracy;

-Niezbędne narzędzia do pracy;

-Interesującą, dynamiczną i dobrze zorganizowaną pracę w firmie o 12-letniej tradycji;

-Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo powiększone o prowizję od sprzedaży;

-Benefity (prywatna opieka medyczna, multisport, programy szkoleniowe).

Wymagania

-Wysoki poziom kultury osobistej;

-Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, swoboda podczas prowadzenia rozmowy telefonicznej;

-Umiejętność szybkiego dostosowania się do rozmówcy;

-Dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i konsekwencji;

-Doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu, w pracy z klientem;

-Talent handlowy;

-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.