projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży

Dziecięca Księgarnia Edukacyjna ?Wesoła Ciuchcia?,
  • Dodano: 10 maja 2019
  • Ważna do: 20 maja 2019

Opis stanowiska pracy

Dziecięca Księgarnia Edukacyjna ?Wesoła Ciuchcia?, oferująca książki edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz publikacje metodyczne dla nauczycieli, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Twoje zadania:

  • przygotowanie, ekspozycja oraz sprzedaż książek i artykułów papierniczych
  • aktywna obsługa klienta na sali sprzedaży
  • sporządzanie zamówień towarowych
  • wprowadzaniem faktur do systemu
  • inne prace związane z funkcjonowaniem księgarni

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do prywatnego przedszkola dla dzieci pracowników
  • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość
  • życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Wymagania

Oczekujemy:

  • zainteresowania literaturą
  • łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności i otwartości
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • atutem będzie doświadczenie w branży księgarskiej
  • odpowiedzialności, kreatywności, pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 10:00 ? 18:00 oraz maksymalnie dwie soboty w miesiącu w godzinach 10:00 ? 13:00

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv na adres: rekrutacja@mac.pl (temat: KS/PP/05/19)