projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży usług HR i Rekrutacji

FOODjobs
  • Dodano: 15 stycznia 2021
  • Ważna do: 29 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

FOODjobs dla swojego klienta producenta rozwiązań technicznych dedykowanych utrzymaniu higieny w zakładach produkujących żywność poszukuje osób na stanowisko:

Customer Service/ Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

miejsce pracy: Kielce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa zamówień bieżących
  • Współpraca z firmami transportowymi, agencjami celnymi
  • Kontakt z klientami międzynarodowymi przez: social media, rozmowy telefoniczne, targi, spotkania
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami pozyskanymi
  • Dodawanie nowych kontaktów do bazy, nawiązywanie nowych relacji biznesowych
  • Tworzenie kart klientów oraz formularzy zamówień
  • Współpraca z działem marketingu i produkcji
  • Współudział w tworzeniu produktów

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość j. rosyjskiego lub angielskiego - swobodna komunikacja w mowie i piśmie
  • Znajomość procedur celnych lub szybko się uczysz
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem zagranicznym

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Jasną ścieżkę kariery zawodowej
  • Możliwość dynamicznego awansu w firmie produkcyjnej z dużym potencjałem
  • Awans stanowiskowy dopasowany do Twoich umiejętności
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia zawodowego, podstawa + jasny system premii
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, etc.
  • W przyszłości możliwość podróży służbowych poza granice kraju