Specjalista ds. sprzedaży kursów językowych/ Customers service

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 04 lutego 2020
  • Ważna do: 04 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Angloville:

- to jeden z najszybciej rosnących startupów edukacyjnych w Europie.

- Od 2011 roku zmieniamy to, jak świat podróżuje i uczy się języków obcych.

- Początkowo Angloville funkcjonował w ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, dziś funkcjonuje na 10 rynkach europejskich,

- posiadamy biura w wielu europejskich miastach i znakomity międzynarodowy zespół,

- obsługujemy ponad 8000 uczestników każdego roku w kilku krajach m.in.: Polsce, Czechach, na Węgrzech, Rumunii, Francji czy Włoszech

-należymy do grupy spółek, które generują obroty na poziomie 40 milionów złotych rocznie

mówili o nas m.in.: The Lonely Planet, Forbes, Money.pl, Puls Biznesu, TVP, Gazeta Wyborcza.

Jeżeli:

- Czerpiesz satysfakcję ze sprzedaży i właśnie z nią wiążesz swoją przyszłość

- Jesteś osobą zaangażowaną oraz zmotywowaną na osiąganie celów

- Twoje wyniki dodają Ci siły i motywacji do dalszego działania

- Jesteś otwarty w kontaktach interpersonalnych oraz masz umiejętność budowania wielopłaszczyznowych relacji z klientem

- Jesteś otwarty na nowe wyzwania i z determinacją dążysz do celu

- Potrafisz efektywnie realizować powierzone Ci projekty

- Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku

- Szukasz stabilnej pracy

- Chcesz pracować w przyjaznym środowisku wśród młodych ludzi

To Angloville jest miejscem dla Ciebie!

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, Angloville chcąc wspierać kielecki rynek pracy szuka WYJĄTKOWYCH osób do teamu sprzedażowego

Czym będziesz się zajmować:

- Będziesz odpowiedzialny za telefoniczne przeprowadzanie procesów sprzedażowych,

- tworzenie i przedstawianie ofert

- kontakt oraz budowanie relacji z klientami

- udział w negocjacjach cenowych

- obsługa narzędzi sprzedażowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Świetne zdolności komunikacyjne

- doświadczenie w sprzedaży

- Otwartość na nowe wyzwanie

- Samozaparcie w realizowaniu oraz osiąganiu celów

- Wiedza dotycząca procesów sprzedażowych

- Język angielski na poziomie komunikatywnym

Korzyści pracy w Angloville:

- Wynagrodzenie podstawowe + bonusy prowizyjne

- Umowa o pracę

- Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

- Comiesięczne spotkania integracyjne

- Nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!

- Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu

- Zniżki na usługi platformy językowej oraz usługi firmy

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę