projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

4 Eco sp. z o.o.
  • Dodano: 17 marca 2023
  • Ważna do: 31 marca 2023

Opis stanowiska pracy

Świat Internetu nie jest Ci obcy? IDEALNIE!!
4 ECO sp. z o.o. poszukuje:
specjalisty ds. sprzedaży internetowej produktów OZE.

Miejsce pracy: Kielce.

Zadania:
✅Przyjmowanie i obsługa zamówień internetowych
✅Monitorowanie statusów zamówień Klientów
✅Współpraca z innym działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi.

Wymagania:
✅Znajomość zagadnień e-commerce i chęć rozwoju w tym obszarze
✅Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży internetowej.

Oferujemy:
✅Stabilne zatrudnienie u Lidera w branży
✅Możliwość rozwoju i awansu.

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/