projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Estiva Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 stycznia 2020
  • Ważna do: 31 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Sprzedaż oferty produktowej poprzez portal Allegro
  • Zarządzanie sprzedażą i ofertą produktową poprzez własny sklep internetowy
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz nowych trendów
  • Aktualizacja i modyfikowanie oferty produktowej w obu kanałach
  • Dodawanie produktów, tworzenie ich opisów, tworzenie ofert handlowych, promocji
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Udzielanie klientom niezbędnych informacji
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek Firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży poprzez portal Allegro
  • Umiejętność sprzedaży poprzez sklep internetowy
  • Doświadczenie w codziennym kontakcie i kompleksowej obsłudze klienta
  • Przedsiębiorczość i kreatywność
  • Samodzielność w pracy oraz skoncentrowania na cel
  • Umiejętność obsługi pakietu programów MS Office, dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów graficznych
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 1 miesięcznym okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie