projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

PINA Kmieć sp.j.
  • Dodano: 05 czerwca 2019
  • Ważna do: 23 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez sklep internetowy:

- Obsługa zamówień sklepu internetowego,

- Obsługa infolinii sklepu internetowego,

- Obsługa korespondencji mailowej,

- Budowanie relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firmy,

- Obsługa portali społecznościowych.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie,

- Biegła znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

- Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w sklepie internetowym,

- Wysokiej kultury osobistej i szacunku do ludzi,

- Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, sumienność, punktualność.

W zamian oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

- Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach.

CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres mailowy:

marketing@lovet.pl