Specjalista ds. Sprzedaży i Obslugi Klientów Biznsowych oraz Instytucjonalnych

POLCLEAN TECH Kielce
  • Dodano: 11 października 2019
  • Ważna do: 11 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteś Absolwentem a może myślisz o zmianie obecnej pracy ?
 Chcesz z przyjemnością chodzić do pracy i zarabiać duże pieniądze?
 Interesuje Cię umowa o pracę?
Chcesz mieć wolne weekendy?
 Chcesz pracować w godzinach 8:00 ? 16:00?
Poszukujemy ludzi z polotem i finezją na stanowisko: SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Obowiązki:
 Jeżeli:
- umiesz nawiązywać kontakty,
- zależy Ci na rozwoju osobistym,
- lubisz kontakt z ludźmi,
- praca w zespole to dla Ciebie przyjemność,
Wymagania:
- aktywne wyszukiwanie potencjalnych Klientów Biznesowych
- prowadzenie negocjacji
- budowanie i utrzymywaniem długofalowych relacji biznesowych z klientami
- tworzeniem pozytywnego wizerunku firmy
 Oferujemy:
- umowę o pracę po 3 miesiącu pracy
- pracę w zgranym zespole
- praca od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00

Wymagania

Prawo jazdy B