Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - sektor IT * RTV/AGD

SQTR Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 listopada 2022
  • Ważna do: 09 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Biuro Handlowe w Kielcach poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.

Preferowane osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub też serwisowej obsłudze klientów w branżach IT (komputery, elektronika użytkowa), RTV, AGD oraz sektorze elektronarzędzi.

Osoba zatrudniona na tym

stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Kompleksową

obsługę klienta w zakresie usługi dodatkowej ochrony serwisowej dedykowanej do

sprzętu Electro - RTV-AGD

Doradztwo w zakresie wyboru najbardziej korzystnej oferty handlowej

Profesjonalną obsługę Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami

Współudział w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki

Realizację założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy

Bieżącą analiza sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów

Wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży,

Pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija

Dobrą atmosferę i pozytywną kulturę pracy

Wynagrodzenie w systemie - Stała Podstawa + Atrakcyjna Premia od sprzedaży

Rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w ramach nowo budowanej struktury

Wymagania

Posiadanie doświadczenia w pracy z klientem, najlepiej w sektorze IT *Electro

Umiejętność profesjonalnego doradztwa

Nienaganna kultura osobista oraz dykcja

Doświadczenie w obsłudze klienta / partnera handlowego lub doświadczenie w tele-sprzedaży

Umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

Samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy, dobra organizacja pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem.