projektpraca.eu

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Angloville Sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 20 stycznia 2020
  • Ważna do: 20 lutego 2020
252
2020-01-20 2020-02-20

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Angloville ? to jeden z najszybciej rosnących startupów edukacyjnych w Europie. Od 2011 roku zmieniamy to, jak świat podróżuje i uczy się języków obcych. Nasza innowacyjna metodologia pozwoliła nam dotrzeć do 8 rynków europejskich i ponad 8000 ludzi z kilkunastu krajów rocznie. Należymy do grupy spółek, które generują obroty na poziomie 40 milionów złotych rocznie. Współpracujemy z wieloma firmami Fortune 500. Jesteśmy młodą, dynamiczną, nastawioną na innowacje organizacją, tworzoną przez pasjonatów startupów, edukacji i międzynarodowych podróży. Mówili o nas m.in.: The Lonely Planet, Forbes, Money.pl, Puls Biznesu, TVP, Gazeta Wyborcza.

Co wyróżnia to stanowisko:

* ciekawy, innowacyjny projekt,

* wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne prowizje za realizację wyniku + premie kwartalne,

* możliwość realnego kształtowania strategii sprzedażowej spółki i realizacji własnych pomysłów,

* pracujemy w pełnym pasji, międzynarodowym  zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik.

Czym będziesz się zajmować:

* aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (Linkedin, aktywny kontakt z Klientami B2C z potencjałem B2B),

* sprzedaż wyjazdowych kursów językowych dedykowanych firmom oraz kursów online,

* spotkania z potencjalnymi kontrahentami,

* budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami poprzez regularny profesjonalny kontakt,

* przygotowywanie ofert handlowych,

* realizacja założonego celu miesięcznego i rocznego,

* monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

* min. 2 letnie doświadczenia na stanowisku managera/lidera działu sprzedaży,

* znajomości branży w sprzedaży usług w systemie B2C, B2B,

* bardzo dobrego warsztatu handlowego (popartego osiągniętymi wynikami sprzedażowymi),

* znajomości technik sprzedaży i obsługi klienta,

* chęci rozwoju i kreatywnego myślenia,

* samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,

* umiejętności negocjacyjnych, organizacyjnych oraz analitycznych.

Korzyści pracy w Angloville:

* wynagrodzenie podstawowe + bonusy prowizyjne,

* umowa o pracę,

* praca w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

* comiesięczne spotkania integracyjne

* nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!

* możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu,

* zniżki na usługi językowej platformy online oraz programy Angloville- ?Angielska wioska?

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl

Wymagania

Adres e-mail

rekrutacja@angloville.pl