projektpraca.eu

Specjalista ds. rozwoju i sprzedaży usług edukacyjnych

Instytut Pro Civitas Sp. Z o.o.
  • Dodano: 14 kwietnia 2021
  • Ważna do: 05 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Pro Civitas ? Szkoły dla dorosłych, szkolenia oraz studia podyplomowe  to intensywnie rozwijająca się firma z branży edukacyjnej. W Pro Civitas wpływamy na jakość edukacji dorosłych oraz kształtowanie lokalnych rynków pracy.

Do naszego silnego zespołu poszukujemy kolejnego mocnego ogniwa:

SPECJALISTA DS. ROZWOJU I SPRZEDAŻY USŁUG EDUKACYJNYCH

Miejsce pracy: Kielce

Zakres działań:

- Planowanie i realizacja szkoleń oraz kursów,

- Sprzedaż i wsparcie organizacji studiów podyplomowych,

- Wprowadzania nowych szkoleń do oferty,

- Przygotowywanie ofert w ramach zamówień publicznych,

- Wsparcie klientów Pro Civitas w zakresie pozyskiwania dofinansowań szkoleń oraz studiów podyplomowych,

- Promocja usług szkoleniowych oraz studiów podyplomowych,

- Ścisła współpraca w działem marketingu w zakresie planowania działań reklamowych,

- Przygotowywanie cyklicznych raportów dla Zarządu.

Co od nas otrzymasz?

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

- umowę o pracę, stałe wynagrodzenie plus premie za realizację celów finansowych,

- prawdziwy wpływ na działalność firmy oraz poziom swojego wynagrodzenia,

- wdrożenie i wsparcie - nie zostawimy Cię na pierwszej linii frontu bez przygotowania,

- wsparcie niezwykle zgranego zespołu, z którym będziesz mógł przeprowadzać częste burze mózgów.

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług edukacyjnych,

- Znajomość prawa zamówień publicznych,

- Umiejętność planowania oraz wyznaczania priorytetów,

- Łatwe nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji B2C oraz B2B,

- Zainteresowanie marketingiem, w tym również mediami społecznościowymi,

- Mile widziana znajomość możliwości dofinansowań szkoleń z PARP, PUP, KFS, PFRON,

- Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności,

- Prawo jazdy kat. B.