projektpraca.eu

Specjalista ds. realzacji kampanii OOH

RECEVENT Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 27 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zorganizowanej i skrupulatnej osoby, która wesprze dział realizacji kampanii reklamowych.

Do Twoich zadań będzie należało:

- koordynacja ogólnopolskich kampanii billboardowych

- przygotowywanie zleceń

- współpraca z monterami reklam

- rozliczenie kosztów kampanii

Wymagania

Oczekujemy:

- podstawowej znajomości programów wchodzących w skład pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),

- wysokiej kultury osobistej,

- umiejętności planowania,

- komunikatywności, otwartości i łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

- doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych (mile widziane).

Oferujemy:

- stałą pracę w nowoczesnym biurze w Skarżysku,

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

- możliwość rozwoju zawodowego dzięki współpracy z największymi markami funkcjonującymi na polskim rynku

- plus zestaw podstawowy: dobra kawa, fajny team, swobodna atmosfera pracy

RECEVENT to agencja reklamowa specjalizująca się w ogólnopolskich kampaniach OOH. Od ponad 10 lat tworzymy jakość premium na rynku agencji reklamowych, realizując dla znanych marek projekty na najwyższym poziomie.

Nie zapomnij załączyć klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RECEVENT Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko?.