projektpraca.eu

Specjalista ds. realizacji projektów- trener pracy.

AZ FFM
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 27 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem działalności Fundacji , do naszego zespołu w Kielcach poszukujemy
SPECJALISTY DS. PROJEKTÓW- TRENERA PRACY.
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów zatrudnieniowych ze środków EFS i PFRON .
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Aktywna rekrutacja uczestników projektu.
- Odpowiedzialność za proces wdrażania projektów, głównie w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnością w procedurze zatrudnienia (tworzenie dokumentów aplikacyjnych, towarzyszenie w procesie rekrutacji, itp.).;
- Monitoring lokalnego rynku pracy oraz nawiązywanie kontaktów z pracodawcami,
- Pozyskiwanie nowych miejsc pracy i staży zawodowych.
- Efektywna współpraca z zespołem projektowym.
- Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi projektu.

Wymagania

WYMAGANIA:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe - doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub pokrewne
- Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów EFS i PFRON;
- Mile widziane: znajomość przepisów prawa pracy, znajomość zagadnień związanych z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością.
- Umiejętność tworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.
- Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Word, MS Excel, MS Power Point);
- Zdolności organizacyjne,
- Samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
- Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu.
- Prawo jazdy kat. ?B?;

OFERUJEMY:
- Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
- Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w realizacji projektów finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
- Współpracę z doświadczonym zespołem.

APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES milena.faryna@ffm.pl
Etapem pierwszym będzie ocena formalna i merytoryczna przesłanych dokumentów. Do etapu drugiego (rozmowy kwalifikacyjnej) zaproszeni zostaną kandydaci wybrani w etapie pierwszym.