projektpraca.eu

Specjalista ds promocji

KIELECKI TEATR TAŃCA
  • Dodano: 11 sierpnia 2022
  • Ważna do: 25 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Kielecki Teatr Tańca zatrudni:osobę do pracy na umowę o pracę na czas zastępstwa, w dziale impresariatu na stanowisku : Specjalisty ds. promocji

Zadania Pracownika:

- opracowywanie i przygotowywanie ,materiałów informacyjnych  i reklamowych     - kontakt z mediami,

- dystrybucja materiałów reklamowych,

- przygotowywanie akcji promocyjnych Kieleckiego Teatru Tańca,

- kompleksowa organizacja i obsługa wydarzeń artystycznych w siedzibie Kieleckiego Teatru Tańca oraz
   wyjazdowych w Polsce i za granicą ,

- dystrybucja zaproszeń i obsługa programu biletowego.

Wymagania

Wymagania:

-doświadczenie zawodowe, obycie na rynku pracy,-bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność,

-umiejętność pracy pod presją czasu, sprawnego podejmowania decyzji,

-czynnego prawa jazdy kat. B

-gotowość do wyjazdów służbowych,

-umiejętność pracy zespołowej,

-znajomość języka angielskiego, -dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista,

-wykształcenie wyższe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 25 sierpnia 2022 r. na adres kadry@ktt.pl Informujemy, ze skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie nasza ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kielecki Teatr Tańca, pl. Moniuszki 2 B, 25-334 Kielce, tel. 41 367 67 12, email: sekretariat@ktt.pl

Inspektorem ochrony danych jest Milena Procko, email: kancelaria@kgip.com.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b - w celu niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji.