projektpraca.eu

Specjalista ds promocji

OLA-parts
  • Dodano: 27 stycznia 2017
  • Ważna do: 05 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI -Współpraca przy planowaniu i organizowaniu kampanii i akcji promocyjnych. -Ścisła współpraca z działem handlowym w celu podniesienia jakości sprzedaży.. -Planowanie i realizowanie eventów. -Promowanie, poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych dla sprzedaży. -Aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy oraz z firmami outsourcingowymi (agencje reklamowe, PR, itp.) i firmami współpracującymi. -Wsparcie w zakresie zarządzania treściami, utrzymanie i rozwój serwisów internetowych , analiza działań konkurencji w tym obszarze. -Realizacje działań umacniających markę na rynku.

Wymagania

Wymagania -Doświadczenie w przygotowywaniu i koordynowaniu projektów, kampanii i eventów -Bardzo dobra znajomość najnowszych trendów i narzędzi marketingowych. -Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2. -Prawo jazdy kat. B -Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Power Point). -Wysoko rozwinięte umiejętność interpersonalne. -Kreatywność, samodzielność i doskonała organizacja pracy. -praktyczna ZNAJOMOŚĆ zagadnień z motoryzacji -wymagana PASJA motorsportem lub rynkiem motoryzacyjnym -mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku -inicjatywa, zaangażowanie, OFERUJEMY -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę plus system prowizyjny. -Wsparcie wszystkich osób zarządzających w firmie. -Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer,) -możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji -przyjazna atmosfera