Specjalista ds. projektów w obszarze profilaktyki i wychowania dzieci i młodzieży oraz aktywizacji osób starszych

Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie (Kluby Wolna Strefa)
  • Dodano: 23 marca 2023
  • Ważna do: 06 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Analiza możliwości finansowania projektów z programów europejskich, krajowych, regionalnych,
  • Weryfikacja terminów i rodzajów naborów konkursowych
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej: formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków oraz rozliczania projektów
  • Przygotowanie wniosków o płatność, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów
  • Współpraca z zespołem w zakresie merytorycznej zawartości projektów
  • Bieżący kontakt z Klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe,
  • Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu dofinansowań
  • Umiejętność interpretacji regulaminów i wytycznych konkursowych
  • Współpraca z przedsiębiorstwami oraz samorządami gminnymi w realizacji projektów unijnych
  • Znajomość zagadnień dotyczących zamówień publicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
    • Pracę w niedużym, wspierającym zespole, w bardzo pozytywnej atmosferze
    • Brak sztywności korporacyjnej

Wymagania

Nasze wymagania

    • Znajomość specyfiki projektów współfinansowanych ze środków europejskich, krajowych, regionalnych
    • Wykształcenie wyższe (minimum tytuł licencjata)
    • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny
    • Kreatywność w pisaniu wniosków
    • Skrupulatność w wykonywaniu obowiązków