Specjalista ds. Pozyskiwania Nieruchomości pod Instalacje Fotowoltaiczne

PNB Sp. z o. o.
  • Dodano: 05 sierpnia 2022
  • Ważna do: 19 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

-wyszukiwanie gruntów pod kątem przydatności  instalacji fotowoltaicznych,

-techniczna weryfikacja gruntów pod kątem przydatności pod budowę instalacji fotowoltaicznych oraz ich wizja lokalna,

-prowadzenie rozmów/ negocjacji z właścicielami nieruchomości w sprawie gruntów,

-kontakt z lokalnymi instytucjami, władzami gmin i urzędami celem uzyskania decyzji  administracyjnych oraz uzyskania warunków technicznych i uzgodnień niezbędnych dla realizacji inwestycji,

-prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z dzierżawą/zakupem nieruchomości z właścicielami nieruchomości,

-podejmowanie decyzji o doborze rozwiązań montażowych instalacji,

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- samochód służbowy, telefon, laptop

- samodzielne stanowisko pracy

- możliwość doskonalenia wiedzy i kompetencji.

Wymagania

- doświadczenie na w/w stanowisku oraz w branży energetycznej,

- znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z zakupem/ dzierżawą nieruchomości,

- wykształcenie techniczne,

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie,

- dobra znajomość obsługi komputera,

- dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,

- łatwość nawiązywania kontaktów oraz wysokie umiejętności interpersonalne,

- samodzielność i wysoka motywacja do pracy

- prawo jazdy kat. B,