projektpraca.eu

Specjalista ds. Organizacji i Planowania

Euro Call Center
  • Dodano: 11 czerwca 2021
  • Ważna do: 25 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Twoje zadania:

  • Planowanie tras dla przedstawicieli handlowych
  • Kontakt telefoniczny z przedstawicielami handlowym
  • Koordynowanie wydzwanianych kampanii
  • Aktualizacja Google Maps

To oferujemy:

  • Stabilna praca w firmie z międzynarodowym kapitałem
  • Pracę w zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + premia)
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie II zmianowym + dwie soboty w miesiącu
  • Bardzo dobre posługiwanie się pakietem MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Znajomość Google Maps
  • Znajomość topografii Polski
  • Logiczne myślenie
  • Umiejętność pracy zespołowej