projektpraca.eu

Specjalista ds. ofertowania - Kampery

Balayan Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 marca 2024
  • Ważna do: 27 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Stanowisko dotyczy sprzedaży gotowych kamperów, jak również kamperów tworzonych na zamówienie. Zatem stanowisko wymaga wiedzy z zakresu technik sprzedaży jak również przyswojenia wiedzy technicznej z zakresu tworzenia i wyposażania zabudowy w kamperach.

Twój zakres obowiązków :

  • Aktywne działania w kierunku pozyskania nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Doradztwo techniczne w zakresie wyposażenie kamperów

  • Bieżąca analiza nowych materiałów i technik dostępnych na rynku

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w zgodzie ze standardami firmy

  • Obsługa klientów/kontrahentów polskich i zagranicznych

  • Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta

    Oferujemy:

    • stabilne warunki współpracy

    • współpraca na podstawie umowy zlecenie/ umowy o pracę

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

    • zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

    Osoby zainteresowane , zapraszam do aplikowania na adres e-mail , załączając swoje CV.

Wymagania

Nasze wymagania :

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, w branży motoryzacyjnej

  • Rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta

  • Samodzielność i dobra organizacji pracy własnej

  • Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Prawo jazdy kat. B

  • znajomość j. Angielskiego lub j.niemieckiego na poziomie min. C1 /C2, średnio zaawansowany lub zaawansowany