projektpraca.eu

Specjalista ds. ofertowania - branża budowlana

Inject Group Sp. z o.o. S.K.
  • Dodano: 05 marca 2021
  • Ważna do: 19 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • przygotowywaniu obmiarów
  • przygotowywaniu projektów wykonawczych hydroizolacji
  • koordynacji projektów z biurami projektowymi oraz pionem realizacji

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • karta MultiSport

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość AutoCada
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Mile widziane doświadczenie w konstrukcjach żelbetowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Inject Group Sp. z o.o. Sp. K. ul. Głębocka 54b lok 20,03-287 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalista ds. ofertowania przez czas prowadzenia rekrutacji." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje prosimy składać tylko mailowo.