projektpraca.eu

Specjalista ds. ochrony środowiska

Bio-Med Sp. z o.o.
  • Dodano: 16 września 2021
  • Ważna do: 31 października 2021

Opis stanowiska pracy

Zakresów obowiązków:

- prowadzenie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska,

- prowadzenie wymaganych prawem rejestrów i ewidencji np. BDO,

- organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa zgodnie z przepisami związanymi z ochroną środowiska,

- przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska,

- tworzenie raportów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ochrony środowiska,

- znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i umiejętności zastosowania ich w praktyce,

- znajomość obsługi podstawowych programów pakietu Office (Power Point, Exel, Word, Outlook),

- znajomość procedur uzyskiwania decyzji środowiskowych,

- sumienność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- możliwość ubezpieczenia grupowego.